Naše služby

Image
Services

Společnost SEA SIDE REAL s.r.o. je jedinou společností v České republice, která je schopna klientovi nabídnout zprostředkování koupě nemovitosti v přímořské oblasti z pohodlí České republiky, společně s Česky mluvícím makléřem, který Vás celým postupem prodeje provede.

Našim cílem je klientovi celý postup koupě co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit, přehledně ucelit nabídku všech dostupných nemovitostí a učinit všechny potřebné kroky k tomu, aby následný prodej v přímořské oblasti byl pro českého klienta co nejjednodušší a nejsrozumitelnější.

Z pohodlí naší kanceláře v České republice jsme schopni zajistit například videoprohlídku nemovitosti a celý postup prodeje Vám v bodech odprezentovat.

Postup prodeje

Zájemce si vybere z nabízených nemovitostí tu, o kterou by měl zájem.
Spojí se s realitním makléřem z České republiky.
Domluví si schůzku s makléřem v ČR, kde se dozví veškeré potřebné i nformace pro potencionální koupi.
Makléř z české pobočky se následně spojí s makléřem z Chorvatska, který má na starosti Vámi vybranou nemovitost a zrealizuje s Vámi videoprohlídku.
Následně lze přistoupit k osobní schůzce a prohlídce nemovitosti v Chorvatsku, kde budete mít na výběr z několika možností:
  • Anglicky hovořící realitní makléř
  • Chorvatsky hovořící realitní makléř
  • Německy hovořící realitní makléř
Pokud nelze zrealizovat prohlídku ani v jednom z výše uvedených jazyků, je možné se individuálně domluvit na cestě česky mluvícího makléře s Vámi do Chorvatska.
V Chorvatsku Vás spojíme s česky mluvícím právníkem.
Během samotného podpisu kupní smlouvy již budete komunikovat se společností Dogma nekretnine d.o.o., která garantuje uskutečnění veškerých právních kroků až do zápisu na vlastnický list. Veškeré kroky prodeje probíhají samozřejmě za asistence českého makléře společnosti Century 21.